PODZIĘKOWANIA

W niedzielę zakończyły się wrocławskie Eliminacje Festiwalu FAMA 2015 – po opadnięciu emocji chcielibyśmy złożyć wszystkim, którzy z nami współpracowali, serdeczne podziękowania
 
Serdecznie dziękujemy uczestnikom za niebywały talent i zaangażowanie.
 
Dziękujemy jurorom, konferansjerom, akustykowi, którzy przyczynili się do podniesienia poziomu Eliminacji. Dziękujemy Ilonie Witkowskiej, zespołowi Co Słychać?, Annie Makowskiej-Kowalczyk i Kaziowi Sponge, zespołowi Robodrom – gościom festiwalu – za niezwykłe wsparcie merytoryczne i artystyczne.
 
Dziękujemy wszystkim Partnerom, Tołpie SPA, która przyczyniła się do popularyzacji i podniosła atrakcyjność Festiwalu, firmie EMPIK za możliwość przeprowadzenia FAMY akustycznej i wsparcie merytoryczne, Teatrowi Polskiemu za podniesienie poziomu atrakcyjności wydarzenia, a w szczególności pragniemy złożyć podziękowania naszemu Partnerowi Strategicznemu, firmie TAURON Dystrybucja, dzięki której Festiwal FAMA we Wrocławiu odbył się na tak wysokim poziomie.
 
Składamy serdeczne podziękowania Samorządowi Studentów Uniwersytetu Wrocławskiego za ogromną pomoc i wsparcie.
Dziękujemy Miejscom Festiwalowym, klubowi Nietota, klubokawiarni Kres, Tajnym Kompletom oraz Sanatorium kultury za owocną współpracę.
 
Bez Was by się nie udało!
 
Organizatorzy Eliminacji Festiwalu FAMA we Wrocławiu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *